Strona wykorzystuje informacje zapisane za pomocą plików Cookies w celu dostosowania do potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych zgodnie z Polityką Prywatności.

o nas

Groshki oferują oryginalne ubrania dla waszych Dzieci, które nadadzą im indywidualny styl i podkreślą ich charakter. Sprzedajemy coś więcej niż zwykłe ubranka. Znajdziecie u nas ubrania najlepszych, starannie wybranych, europejskich marek: No Added Sugar, Mim-Pi, Emile et Ida, Imps&Elfs, Beau Loves. W tym gronie znajdziecie też młode, obiecujące polskie marki: Kids on the Moon i Grain de chic.

Nasze ubrania to luz, wyrazisty styl, dobry design i lekka ekstrawagancja w dziecięcym wydaniu. Są ubrania bajecznie kolorowe, wzorzyste, ale są też proste, wręcz ascetyczne w formie i kolorze. Wszystkie łączy jedno – pasja, styl i wysoka jakość.

Sklep i marka Groshki powstały na początku 2012 roku, tuż po narodzinach naszego drugiego dziecka. Jak to często bywa, inspiracją i motywacją do założenia sklepu były właśnie nasze dzieciaki, dla których szukaliśmy ciekawych ubranek, niekoniecznie w cukierkowych kolorach i niekoniecznie w dziecinne wzorki.

A dlaczego głównie holenderskie marki? Ponieważ nasza najlepsza przyjaciółka i jej holenderski mąż mieszkają i wychowują swoje dzieci w Holandii, więc mamy sporo okazji do podglądania, jak się ubierają tamtejsze dzieci. I bardzo nam się podoba swoboda w podejściu do „małej mody”, zabawa formą i wzorem. Wszystko dla radości, komfortu i nieskrępowanej ekspresji Małych Ludzi.

Zapraszamy na zakupy i życzymy wielu ciekawych inspiracji modowych.
Pozdrawiamy,
zespół Groshki.pl